Kancelaria Adwokacka KWW

Kancelaria Kubisa, Banasik, Wysocka – Spółka Partnerska Radców Prawnych pod obecną nazwą istnieje od 2015 r., kontynuując tradycje Kancelarii „Kubisa, Walos, Wolnik i Partnerzy” i Kancelarii KANON s.c.

Jako Kancelaria o wieloletnim stażu przywiązujemy szczególną wagę do rzetelnego i bieżącego dbania o jakość świadczonych usług prawniczych, tak aby obsługa prawna stała na wysokim europejskim poziomie.

Obsługę prawną świadczymy w języku polskim, angielskim oraz niemieckim, ponadto możemy zapewnić obsługę w języku włoskim, francuskim i węgierskim. Na bieżąco współpracujemy z adwokatami, notariuszami, rzecznikami patentowymi, biurami komorniczymi oraz tłumaczami przysięgłymi.

Rękojmią rzetelnej obsługi prawnej, którą świadczy Kancelaria są prawnicy ją tworzący oraz w niej zatrudnieni. Prawnicy ci posiadają gruntowne wykształcenie prawnicze oraz wieloletnią praktykę zawodową.

Obowiązujące nas zasady etyki zawodowej zabraniają reklamowania świadczonych usług, nie mniej jednak pragniemy poinformować, że w rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej jesteśmy umieszczeni od roku 2005 do nadal. W rankingu za 2009 r., opublikowanym w 2010 r. zostaliśmy umieszczeni jako Kancelaria Prawnicza na 10 miejscu w województwie ślaskim.

© Kancelaria Kubisa, Banasik, Wencka i Partnerzy. wykonanie: tworzenie stron Hyh.pl
Kancelaria Katowice. Porady prawne Katowice.