O kancelarii

Kancelaria Kubisa, Banasik, Wysocka – Spółka Partnerska Radców Prawnych

Pod obecną nazwą istnieje od 2015 r., kontynuując tradycje Kancelarii „Kubisa, Walos, Wolnik i Partnerzy”.

Jako Kancelaria o wieloletnim stażu przywiązujemy szczególną wagę do rzetelnego i bieżącego dbania o jakość świadczonych usług prawniczych, tak aby obsługa prawna stała na wysokim poziomie.

Obsługę prawną świadczymy w języku polskim, angielskim oraz niemieckim, ponadto możemy zapewnić obsługę w języku włoskim, francuskim i węgierskim. Na bieżąco współpracujemy z adwokatami, notariuszami, rzecznikami patentowymi, biurami komorniczymi oraz tłumaczami przysięgłymi.

 

Rękojmią rzetelnej obsługi prawnej, którą świadczy Kancelaria są prawnicy ją tworzący oraz w niej zatrudnieni. Prawnicy ci posiadają szeroką wiedzę prawniczą oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom ochrony ich interesów, bezpieczeństwa, oraz komfortu przy dochodzeniu ich praw i roszczeń. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego życzenia i specyfikę sprawy.

 

Wiele podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych obsługujemy od lat i z naszych usług korzystają już kolejne pokolenia.